Переможниця «Голос країни» дасть у Франківську концерт до Дня Захисника


10 жовтня Оксана Муха дасть в Івано-Франківську концерт до Дня Захисників та Захисниць України.

У жовтні відома українська співачка, заслужена артистка України, переможниця телепроекту «Голос країни» Оксана Муха дасть у містах України серію концертів, приурочених до Дня Захисників та Захисниць України. «Пісні нескореного серця» - так називається нова концертна програма виконавиці, яка є творчим, емоційним, щиросердечним відгуком на те, чим живе зараз Україна.

Концерт Оксани Мухи в Івано-Франківську – один із перших у турі: 10 жовтня – на сцені Драмтеатру ім. І. Франка (початок – о 19:00). Днем раніше співачка та її команда – в Ужгороді (9 жовтня). Згодом артистка відвідає також Тернопіль (12 жовтня), Луцьк (18 жовтня), Київ (21 жовтня) та Львів (24 жовтня).

«Пісні нескореного серця» об’єднають у собі як українські народні пісні та популярну класику естрадної пісні, так і нові твори, створені для Оксани Мухи. У цих піснях – душа українців, їхня природа, філософія, доля і звитяга. Рівно рік тому Оксана Муха і її команда анонсували концерти до Дня Захисників та Захисниць України на Донбасі. Тоді, у жовтні 2021-го, співачка вітала піснею наших воїнів і співгромадян у Маріуполі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Лисичанську.

Це були дуже потрібні, дуже душевні концерти – для тих наших земляків, які на сході України від 2014-го щоденно боролися за право бути українцями, - пригадує Оксана Муха. – Так багато змінилося за останні півроку… Уже немає того Драмтеатру у Маріуполі, де ми виступали… Та найважче мені думати про те, чи вижили ті, кого я зустріла у Донецькій та Луганській областях у жовтні-2021?.. На концертах «Пісні нескореного серця» я буду говорити про те, що відбувається, - піснею, словом, емоціями. Найбільше прагну підтримати українців на дусі у ці надзвичайно тяжкі для нашої нації дні.

Концерти Оксани Мухи «Пісні нескореного серця» будуть благодійними. Зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України. Організатор виступів – компанія «BIGSHOW Agency».   

Квитки на концерти Оксани Мухи доступні онлайн.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!