Дітям учасників АТО з Калуша передали більше 130 подарунків з США


25 грудня у Калуші відбудеться благодійна акція «Теплом зігріємо серця».

Також під час заходу відбудеться перегляд новорічної вистави-казки, інформують ”Вікна”.

Організатором акції у Калуші є Спілка української молоді. Члени цієї організації, які мешкають в Канаді, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччині, Естонії, Бельгії та Великобританії, зібрали та передали цього року дітям українських військових понад 1800 дарунків-миколайчиків.

Представництво ж Спілки Української Молоді в Україні зобов’язалося доставити ці гостинці маленьким адресатам в різні куточки нашої країни.

Зокрема, незабаром подарунки від ровесників з Діаспори отримають діти та молодь в Калуші, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Києві.

«Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій Батьківський край, живуть його турботами та дієво допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави», – каже комендант акції, голова Крайової Управи СУМ в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей військовиків, дарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки та родини яких перебувають нині в складних життєвих  умовах.

«Кожен пакунок СУМівці збирали з любов’ю, орієнтуючись на конкретні потреби тієї чи іншої дитини. У подарункові наплічники юнаки з діаспори клали взуття, одяг, канцелярське приладдя, солодощі, іграшки», –  продовжує Юрій Іляш.

Більшість гостинців доповнено вітальними листівками, які виготовили та підписали учасники акції.

«Цього року маленькі калушани, батьки яких захищають Україну від східного агресора, отримають більше 130 подарунків від СУМівців з американського містечка Палатайн. Звісно, що ми не можемо охопити цим доброчинним марафоном дітей усіх українських військових. Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них – це в наших  силах!»,– переконана одна з організаторів акції в м. Калуші, Голова Калуського осередку СУМ в Україні імені Степана Бандери Іванна Климентій.