Києво-Печерську Лавру зареєстрували як монастир у складі ПЦУ


1 грудня 2022 р. було зареєстровано статут Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (чоловічого монастиря) Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Відомості про цю юридичну особу в складі Помісної Церкви внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (45081205).

Про це повідомив Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря.

"З метою відновлення історичної справедливості, подолання наслідків неканонічного підпорядкування української святині владі Московському патріархату Священний Синод ПЦУ на своєму засіданні 23 травня 2022 р. (постанова №30) ухвалив рішення про створення у складі Помісної Церкви релігійної організації - чоловічого монастиря «Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра». Тоді ж Синод доручив Блаженнішому Митрополиту Епіфанію звернутися до Кабінету міністрів України з проханням надати один з храмів Лаври у її верхній частині для богослужінь, а певні приміщення - для монастирської діяльності. Митрополит Київський і всієї України за посадою є священно-архімандритом, тобто канонічним і духовним керівником Київської Лаври. Також рішенням Синоду Блаженніший Митрополит Епіфаній призначений очолювати монастир як юридичну особу",- каже Архієпископ.

На зображенні може бути: текст «увага! данй змнюються щоденно. актуально на 2.2022 YOU CONROL повне досье на кожну компанюю украйни релгйна органзаця "свято-успенська киево- печерська лавра (чоловчий монастир) украϊнськой православной церкви (православной церкви укра"ни)" код едрпоу 45081205 0 800 309 077 youcontrol.com.ua oucontrol експрес-аналз контрагента актуально на 02.12.2022»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!