Мінінфраструктури підтримало ініціативу передати частину доріг області на баланс САД


В Міністерстві Інфраструктури України погодили можливість передати основні районні та обласні дороги Івано-Франківської області й під‘їзди до наших духовних центрів на баланс Служби Автомобільних доріг.

Івано-Франківська область буде першою в Україні, яка закінчить будівництво й реконструкцію всіх доріг національного значення. За В Міністерстві Інфраструктури України погодили можливість передати основні районні та обласні дороги Івано-Франківської області й під‘їзди до наших духовних центрів на баланс Служби Автомобільних доріг. Про це повідомив народний депутат Едуард Прощук на пресконференції.

Івано-Франківська область буде першою в Україні, яка закінчить будівництво й реконструкцію всіх доріг національного значення. За прогнозами Міністерства Інфраструктури це відбудеться вже цього року.

«Ми розуміємо, що ні місто, ні область не мають ресурсів аби щороку ремонтувати реально потрібну кількість доріг в нашій області. А Укравтодор має цей ресурси. Тому з колегами виступили з ініціативою передачі доріг на баланс САД, міністерство її підтримало. Івано-Франківська область має бути першою, в якій реалізують цей пілотний проект і передадуть кілька сотень кілометрів доріг на баланс Служби автомобільних доріг», – зазначив Прощук.

До теми: Тепер "Велике будівництво". Новий міст на Пасічну обіцяють здати наступного року

У Франківську дві вулиці передадуть на баланс Укравтодору

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!