На Городенківщині підприємці вийшли на протест через закриття закладів харчування


Сьогодні, 18 червня підприємці вийшли на протест під Городенківську РДА. Причина - вчорашнє рішення комісії про закриття закладів громадського харчування.

Як відомо, з 18 червня в Городенківському районі закрили всі кафе, ресторани та бари через ріст захворювання на СОVID-19, пише Бліц-Інфо.

Втім, місцеві підприємці таким рішенням обурені. Кажуть, вони вже й так не працювали три місяці, бо розуміли ситуацію. Та зараз сидіти вдома немає ані сил, ані грошей. Адже людям потрібно оплачувати комунальні, платити податки, оренду та зарплати. Відтак, вимагають скасовувати рішення комісії. Натомість обіцяють дотримуватися жорсткіших карантинних вимог у закладах харчування.

До протестувальників вийшов голова РДА Володимир Лавасов, закликавши людей потерпіти поки не зменшиться кількість хворих на коронавірус. Адже зараз ситуація не найкраща для роботи закладів. 

Після дискусії керівництво РДА дійшло згоди з підприємцями - частково відновити роботу закладів харчування з дотриманням всіх протиепідемічних норм. А саме, дозволити роботу на літніх майданчиках та терасах. Натомість РДА створить комісію, яка ретельно перевірятиме заклади на дотримання карантинних вимог.

Стрім з місця події - газети "Край".

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!