На Калущині поступово зростає захворюваність на ГРВІ


За останній тиждень станом на 24 листопада на Калущині (Калуська, Верхнянська, Новицька і Войнилівська громади) зафіксовано 778 випадків захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип та ковід.

Про це "Вікнам" повідомила лікар-епідеміолог Калуського районного відділу державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Наталія Вашкевич.

Більшість випадків ГРВІ за останній тиждень — 520 — у дітей.

Показних захворюваності — 628,1 випадків на 100 тис. населення. Він не перевищує епідпоріг для цього періоду, який становить 665,1 випадків на 100 тис. населення. Загалом епідемічна ситуація є стабільною.

У динаміці на Калущині захворюваність на ГРВІ, грип і ковід в останні тижні поступово зростає. Так за попередній тиждень зафіксували 736 випадків (з них 476 — у дітей), а тижнем раніше — 660 випадків (414 — у дітей).

Щодо захворюваності на коронавірусну хворобу, то вона тримається на низькому рівні. За тиждень станом на 10 листопада на Калущині зафіксували 5 випадків, на 17 листопада — 15 випадків, а за останній тиждень виявили 8 випадків.  

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!