На Коломийщині збирають гроші на відкриття оздоровчого центру для військових


Днями у Королівці зібрались військові, доброчинці, влада, громадські організації, митці, місцеві жителі та просто небайдужі заради великої мети – зібрати кошти на благоустрій оздоровчого центру для наших бійців «Тепло крилатої душі».

Благодійний ярмарок організували громадське об’єднання «Пізнай свою мрію» імені Степана Тарабалка, головою якого є матір Героя України Наталія Тарабалка, та громадське формування «Самооборона Коломийщини», повідомляє міський голова Богдан Станіславський.

"Ярмарок, футбольний турнір, концерт та багато цікавинок можна було знайти в Королівці. Сотні людей об’єднались, щоб допомогти створити місце для відпочинку, відновлення та оздоровлення наших захисників. Переконаний, що спільно це вдасться зробити. Вірю, що ідея Наталії Тарабалки, відкрити такий центр, обов’язково буде втілена в життя. Роботи вже тривають. Коломия також долучиться до його облаштування. Ми маємо допомогти створити гідні умови для відпочинку та реабілітації захисників України",- йдеться в дописі.

Центр буде в селі Ценява П’ядицької громади.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!