На Прикарпатті представники Міжнародного трейд-клубу цікавляться економічним потенціалом


В області перебувають представники Міжнародного трейд-клубу, створеного в 1992 році з ініціативи Торговельних Радників Посольств Угорщини, США і Польщі за сприяння українського уряду.

 Головна мета діяльності організації, як повідомили в управлінні зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації, - надання інформаційної допомоги іноземним дипломатам, достовірних відомостей про економічний потенціал і можливості окремих регіонів і підприємств, а також організація зустрічей з керівниками міністерств, відомств і установ, що визначають економічну політику України.


Сьогодні учасники Міжнародного трейд-клубу з Китаю, Росії, США, Словаччини, Польщі, Молдови, Індонезії, Аргентини зустрічалися з представниками обласної влади. 
На офіційній зустрічі у заступника голови облдержадміністрації Ігоря Зварича цікавилися перспективами видобутку сланцевого газу, станом справ на Домбровському кар’єрі у Калуші, загалом економічним розвитком Прикарпаття. 
Директор Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку, голова Туристичної Асоціації Івано-Франківщини Оксана Федорович провела для гостей презентацію економічного та інвестиційного потенціалу області. 
«Маємо на меті ознайомитися ближче з вашою областю, - зазначив торговий радник Посольства Китаю Ло Вейду. – Після поїздки уважно вивчимо отриману інформацію і передамо її нашим бізнесменам для того, щоб їх зацікавити у налагодженні зв’язків з Прикарпаттям». За його словами, сьогодні Україна, перебуваючи на шляху до входження в Європейський Союз, має хороші шанси для співпраці з представниками бізнес-кіл з усього світу. 
«Переконаний, представники Міжнародного трейд-клубу приїжджатимуть до вас все частіше», - сказав Ло Вейду і додав: у складі делегації Міжнародного трейд-клубу є фахівці китайської компанії, які займаються спорудженням електростанцій та будівництвом доріг. 
Мовляв, спілкування з ними може позитивно позначитися на подальшому розвитку Івано-Франківщини. Довідково 
Івано-Франківська область вперше приймала учасників першого засідання Міжнародного трейд-клубу в 1997 році.