Прикарпатці боргують за газ понад мільярд гривень


Станом на 10 лютого борг прикарпатців перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» складає 1, 266 млрд грн. Лише з початку 2022 сума заборгованості населення за спожитий природний газ збільшилась на понад 350 млн грн.

Оскільки з середини січня Івано-Франківщина знаходиться в «червоній зоні» і згідно з законодавством на час дії адаптивного карантину, а також 30 днів по його завершенню постачальники не мають право здійснювати відключення послуги. Про це повідомляє пресслужба компанії.

В компанії зазначають, що боржникам у будь-якому випадку доведеться розрахуватися за уже спожитий природний газ. ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» щомісяця розсилає близько п’яти тисяч листів-нагадувань про необхідність сплатити борг за блакитне паливо.

Після отримання повідомлення про борг споживач має чотири календарні дні для сплати простроченої заборгованості у повному обсязі. Ігнорування листа з боку клієнта призведе до передачі справи до суду. А у випадку виходу Прикарпаття з «червоної зони» і відключенням від газопостачання.

У ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» закликають своїх клієнтів не доводити ситуацію до примусового стягнення заборгованості. Аби уникнути судових тяганин, рекомендують споживачам, які боргують за спожитий газ, в найкоротші терміни погасити борги або ж укласти договори з їх реструктуризації

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!