Прикарпатців просять допомогти «едельвейсам» стати помічниками Миколая для дітей Донбасу
![](https://blitz.if.ua/local/news/241852/404480362_913751274087920_8494047117239233256_n.jpg)
«Едельвейси» знову відзначатимуть зимові свята на Донбасі, де боронять Україну від окупантів.
Воїни дуже хочуть, щоб Святий Миколай цього року також прийшов до дітей, які живуть у прифронтовій зоні. Власне, захисники готові стати для них помічниками Миколая, але їм у цьому потрібна наша допомога. Тому 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» оголосила збір подарунків для діток.
Необхідні подарункові набори цукерок та солодощі, іграшки, книги, розмальовки. Це все можна приносити в Логістичний центр волонтерської групи «Едельвейс», який знаходиться за адресою: місто Коломия, вулиця Йосипа Сліпого, 4. Збір триває кожного дня (крім неділі) з 10:00 по 17:00.
Приносити подарунки можна до 1 грудня включно. Далі волонтери доставлять зібране до наших воїнів.
Також подарунки можна відправляти «Новою поштою». За адресою доставки звертайтесь у Фонд підтримки гірсько - штурмової бригади «Едельвейс»
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)