Прикарпатці "тролять" зятя Яроша: Пропонують кандидатури для "поїздки з вітерцем" у смітнику


Прикарпатці у мережі збирають "лайки" за проведення Правим сектором смітникової люстрації одіозним депутатам Івано-Франківської міськради - Ігорю Дутці та Ігорю Халаменді.

Тож, як зазначає автор посту інформаційний аналітик Ігор Ткач, якщо ідея збере 100 "лайків", то Правий сектор і його очільник Василь Абрамів має прокатати їх з вітерцем у смітниковому баці. Щоправда, у коментарях Ткач додає, що особисто проти депутатів-регіоналів нічого немає. Просто, на його думку, це був би більш геройський вчинок, аніж "смітнолюстрація" Василя Кавацюка. І якраз до свята - Провідної неділі. 

Нагадаємо, у Чистий четвер Правий сектор на чолі з Василем Абрамівом, "пролюстрував" начальника обласного Мінюсту Василя Кавацюка. Його кинули у сміттєвий бак, облили зеленкою та обкидали яйцями. А потім у тому ж баці "прокатали" містом, вимагаючи заяви на звільнення.

Їхні дії викликала шквал осуду серед громадськості - більшість вважає, що такі методи боротьби з корупцією є нецивілізованими і діюють на руку російській пропаганді. Втім, у ПС вважають, що громадськість не має права давати оцінку їхнім діям допоки цього не зробили правоохоронці.

Варто зазначити, ща фактом "лютрації сміттєвим баком міліція відкрила кримінальне провадження – підозрюють хуліганство. 

Як відомо, Василь Абрамів є зятем провідника Правого сектору Дмитра Яроша.