Студентки ІФНМУ збирають кошти на підтримку онкохворих дітей


Подарувати дітям свято та допомогти одужати. Студентки четвертого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Юлія і Тетяна Барбанові відкрили збір коштів для онкохворих малюків та підлітків.

Вже 14 років у день святого Миколая маленькі пацієнти відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні отримують подарунки. Сестри Барбанові долучаються до акції дев’ять років поспіль. Мета — аби діти не залишилися без подарунків від Святого Миколая та швидше одужували. Спершу дівчата організовували в лікарні концерти, а потім вирішили допомагати матеріально.

«Збір коштів виявився досить продуктивним, — розповідає Тетяна Барбанова. — Якщо в перший рік ми назбирали 2 тисячі гривень, то вже наступного — 6 тисяч, минулого року — 33 тисячі, а вже зараз маємо 38 тисяч гривень. Люди дійсно часто надсилають гроші, і це дуже тішить».

Збір коштів почався 19 листопада і триватиме до 16 грудня. Долучайтеся!

Переказати гроші можна на картку ПриватБанку 5168 7574 2054 4266 (Барбанова Тетяна Олександрівна).Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!