У франківській дитлікарні створять Центр альтернативної медицини


За грантові кошти в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні облаштують Центр альтернативної медицини. Для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи.

Завдяки міжнародному проекту «Альтера» медзаклад отримав понад 11 мільйонів гривень, пише ВЕЖА.

Для проведення реабілітацій медики закуплять ортопедині пристрої, мотопеди та облаштують кабінет для кінезіотерапії. Проект реалізують в межах Спільної операційної програми між Румунією та Україною. Фінансується Європейським Союзом. Загальна сума гранту – понад півтори мільйони євро.

Нині міська дитяча лікарня має змогу реабілітувати діток до 3-х років. З реалізацією грантового проекту медзаклад працюватиме і з дітьми віком до 18 років.

Проектом передбачені навчання для спеціалістів із підвищенням кваліфікацій. А також обмін досвідом із європейськими партнерами. У медзакладі кажуть, мають великий кадровий потенціал. Не вистачає лише відповідних умов та технічного забезпечення. Нове обладнання тут з’явиться вже наступного року. Тоді ж відремонтують медкабінети.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!