У Франківську розпочали службове розслідування щодо виїзду на виклик п’яної бригади медиків


У Станції швидкої медичної допомоги проводять службове розслідування щодо виїзду на виклик до 4-річної дитини п'яної бригади медиків швидкої допомоги. Якщо факти підтвердяться, лікаря не допустять до роботи.

Про це повідомив головний лікар Станції швидкої медичної допомоги Ігор Ковалюк. пише Курс.

"У нас є  інформація, що батько дитини дзвонив і повідомляв, що бригада була в нетверезому стані. Є доповідна лікаря, старшого на зміні. Проводимо службове розслідування. Закон дає нам до 10 днів на це. На цей час складно говорити щось по суті, робити якісь висновки. З’ясовуємо обставини нічного чергування, відбираємо пояснюючі", – сказав Ковалюк.

За його словами, заяви від батьків щодо цього факту немає.

"За 10 років мого керівництва у нас не було таких випадків. Жодного, – наголосив головний лікар СШМД. – Лікар, яка виїздила в бригаді, має до трьох років стажу. Фельдшер, як я знаю, взагалі не вживає. Якщо ці факти підтвердяться, то лікаря мали би не допустити до роботи".

Наразі, каже Ігор Ковалюк, начмед, який керує персоналом, збирає всі матеріали і буде робити остаточний висновок.

Нагадаємо, в Івано-Франківську на виклик до хворої 4-річної дитини приїхала п'яна бригада медиків швидкої допомоги. На прохання батьків прислати інших лікарів диспетчер відповіла: "В нас таких немає".