У Пасічнянській громаді зафіксували сказ у кота, вводять карантин
![](https://blitz.if.ua/local/news/241934/406281989_654415516869654_7252848007837831684_n.jpg)
У Пасічнянській громаді, що у Надвірнянському районі, через випадок сказу у кота вводять карантин. Таке рішення прийняла державна надзвичайна протиепізоотична комісія.
Сказ у тварини підтвердили 27 листопада. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби області.
"З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучну територію та накладено карантинні обмеження. В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції", - зазначається у повідомленні.
Нагадаємо, що це вже третій такий випадок за останні декілька місяців. Так, у жовтні у селі Лісова Слобідка Коршівської громади скажений кіт покусав трьох людей. Схожий випадок трапився й у селі Витвиця на Калущині.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)