Через арешти облгазів прикарпатцям постачатиме блакитне паливо "Нафтогаз"


Минулого тижня суд передав більшість облгазів в управління держави.

Відтак, постачальники газу більше не можуть виконувати свою функцію. "Нафтогаз", як визначений державою «постачальник останньої надії», стає постачальником і забезпечує потреби українських домогосподарств.

"З 1 червня 2022 року 8,8 млн українських домогосподарств опинились в ситуації, коли їхні постачальники не можуть виконувати свою функцію. Тому тепер вони будуть отримувати газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Ця інформація актуальна для клієнтів, які донедавна отримували газ від місцевих газопостачальних компаній у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях", - йдеться у прес-релізі "Нафтогаз Україна".

Найближчим часом ці клієнти будуть переведені на стандартні контракти з компанією, аби ціна для споживачів «останньої надії» стала 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

До теми: "Івано-Франківськгаз" і "Тисменицягаз" рішенням суду перейшли в управління держави

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!