Вікенд українського короткого метру. День 2


В останній зимовий день у Івано-Франківську розпочнеться фестиваль короткометражного кіно – Вікенд українського короткого метру. Прийматиме його музична ресторація "Камін" (Новгородська, 39) – у суботу (28 лютого) о 15.00, а перейме кіноестафету вільне кафе "Станція" (Незалежності, 4) – у неділю (1 березня) о 16.00.

Що може бути кращим за кіно? Лише – рідне кіно! На глядачів очікують добрі, емоційні, героїчні, драматичні, смішні, неочікувані  – найкращі короткометражні фільми від режисерів з усієї України. 

У них – історія про людину, яка занадто любила детективи, один день із життя застарілого робота, філософія сімейного життя, «чоловічі» пологи, незвичайне побачення дівчини Катрини і багато інших цікавих, захоплюючих, веселих подій та ситуацій.

Вікенд короткого метру в містах України проводить міжнародна організація «СіnemaHall» на підтримку першого українського трилера «Смертельно живий», прем’єра якого відбудеться в кінотеатрах у квітні.

Тож у найближчі  вихідні запрошуємо насолодитись такими фільмами, як «Подорож до Марсу», «Час жити», «Тому, що скаче на тигрі, важко злізти», «Подорож до залізних птахів», «Damage», «Ілюзія щастя», «Oneness», «SPEED», «Викурити – ще безглуздіше», «Знати більше», «Маятник» тощо.  Чимало із цих стрічок вже отримали визнання на різноманітних кінофестивалях,  проте вони потребують вимогливого доброго українського глядача, яким станете саме Ви.

Час проведення: 28 лютого – 1 березня

Локації: музична ресторація "Камін" (Новгородська, 39)   субота (28.02) о 15.00 та вільне кафе "Станція" (Незалежності, 4)   неділя (1.03) о 16.00.

Організатор: Міжнародна організація “CinemaHall”.

Умови участі: 25 грн (попередня реєстрація https://docs.google.com/forms/d/1lVbCq7qO-htQpa0Zam_WX993Bkqogxua3GzaHVODuY0/viewform, у соцмережах (https://www.facebook.com/olyanapara, http://vk.com/olyanapara або за телефоном); оплата на заході – 35 грн.