Зіркова уродженка Прикарпаття зізналася, що поборола рак


Відома українська співачка та акторка Міка Ньютон, справжнє ім’я якої Оксана Грицай, вперше розповіла про страшну хворобу. Зірка родом з Бурштина, тепер проживає у США.

Знаменитість, яка два роки тому вийшла заміж за американця, поділилася, що за рік після весілля їй поставили діагноз рак яєчника. Про це зірка вперше розповіла у програмі "Світське життя".

"Останній рік був дуже серйозний, емоційний. Моя мама дуже не хотіла, щоб я говорила про це, казала: "Ні, ти маєш бути здорова!". Я приїхала до України показатися, що я здорова, все у мене нормально. Я закликаю усіх жінок завжди перевірятися. Дівчата в 33 роки, мені тоді було 33, не хворіють таким, цей рак більш для доросліших людей", - розповідає Міка Ньютон.

Зірка додала, що перевіряла діагноз у 4 лабораторіях і, як зазначила артистка, лікарі не вірили своїм очам. Також Міка Ньютон пригадала свої перші симптоми рака яєчника. 

"Здувався живіт! Здувався, здувався… Я на спорт, я на дієти! У мене тоді все так прекрасно відбувалося, я знімалася в рекламах. Це проблема молодих людей – робота, робота, робота! Тим більше, ми лише одружилися, у нас було весілля, все прекрасно і тут зі мною щось не те. Операція за операцією, то одна, потім друга, потім ще одна… Але мені дійсно пощастило, моя лікарка, вона така молодша, вона закінчувала Гарвард і вона сказала: "Ми не будемо тебе труїти, тому що ти хочеш бути мамою". 5 років потрібно, перші 3 – ніколи не знаєш, повернеться, не повернеться. Але я вважаю, що як себе налаштуєш, так і буде", - поділилися артистка.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!