Дерева, які висадили мешканці Пасічної на конфліктній землі, повиривали невідомі

news-image: Дерева, які висадили мешканці Пасічної на конфліктній землі, повиривали невідомі
Сьогодні, 13 липня в Івано-Франківську біля школи №24 невідомі повиривали дерева, які нещодавно висадили мешканці Тролейбусної-Хіміків.

Нагадаємо, на вулиці Хіміків, будівельна компанія "Вертикаль" збирається будувати дві десятиповерхівки впритул до школи та на місці діючого дитмайданчика. Однак, мешканці прилеглих будинків не хочуть, щоб від них забирали єдину зелену зону. 

У зв'язку з цим, 10 липня люди вирішили облаштовувати майбутній сквер. Натомість, сьогодні невідомі повиривали насадження. Люди стверджують, що це були працівники компанії "Вертикаль". 

"УВАГА. Працівники Вертикалі повиривали наші дерева з корінням. Люди збираються біля в'їзду. Напевно, ітиме техніка. Підтягуємося",- пише в мережі мешканка прилеглого будинку Женя Ступ'як.

Натомість, у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо Олег Лєпєнін спростовує інформацію, про те, що це зробили працівники його компанії. Мовляв, такого завдання їм ніхто не давав і не знає про ситуацію нічого.

До слова, 3 липня забудівник незважаючи на конфлікт розпочав будову на конфліктній землі.

Директор компанії "Вертикаль" Олег Лєпенін пояснив, що чекати далі не мають змоги, оскільки зобов’язані вчасно виконати свої договірні зобов‘язання перед власником земельної ділянки та покупцями.

В цей же день, франківці блокували дорогу, щоб робоча техніка не проїжджала на прибудинкову територію. Ввечері  перекрили Целевича, а наступного дня - Галицьку.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.07.2018 10:42