На Пасічній забудівник всупереч обіцянок розпочинає будову на конфліктній землі

news-image: На Пасічній забудівник всупереч обіцянок розпочинає будову на конфліктній землі
В Івано-Франківську набирає обертів новий будівельний конфлікт. Мешканці будинків у районі школи №24 виступили проти забудови останнього зеленого клаптику землі.

Віднедавна будівельна компанія "Вертикаль" розпочала тут підготовку до зведення двох десятиповерхівок. Люди ж вимагають облаштувати на ділянці сквер. Кажуть, це остання зелена зона у цьому районі. До того, ж будівництво прилягатиме впритул до школи та "вкраде" у них дорогу до дитсадка та діючий дитмайданчик. Відтак, обіцяють не допустити будівництва.

Натомість забудовник переконує, що має всі права будувати, адже земельна ділянка належить СБУ з 2012 року. 

У підсумку, після зустрічі з громадою району керівник компанії "Вертикаль" керівник Вертикалі обіцяв (тимчасово) зупинити роботи до 16 липня. А під час сесії міськради міський голова пообіцяв створити тимчасову спецкомісію, яка вивчить чи законне будівництво двох багатоповерхівок на Хіміків. Слід зазначити, пізніше забудовник заявив, що рішення тимчасової комісії міської ради на його позицію не вплине і будинки все одно будуватимуть. Попередню пропозицію обміняти ділянку на іншу "Вертикаль" відхилила.

У підсумку, вже сьогодні, 3 липня, попри домовленості БК "Вертикаль" почала зводити паркан на проблемній ділянці біля 24 школи. Про це Бліц-Інфо повідомили стурбовані мешканці сусідніх будинків. Люди викликали поліцію та чекають приїзду депутата від округу. Мешканці кажуть, що не допустять техніку на ділянку.

Натомість директор компанії "Вертикаль" Олег Лєпєнін у мережі пояснює, що робоча комісія міськради створена й працює. Зокрема, минулого тижня виїжджала на місце будівництва.

"Сесія міської ради не призупиняла будівництво й не має таких повноважень.  Я почув мешканців і особистим рішенням призупинив будівництво на термін до одного місяця, щоб донести до всіх зацікавлених сторін нашу правову позицію та абсолютну законність будівництва.  На минулому тижні особисто зустрічався з ініціативною групою та повідомив її учасникам твердий намір УСБУ та БК "Вертикаль" продовжувати будівництво "Намистинки". Чекати далі ми не маємо змоги, оскільки зобов’язані вчасно виконати свої договірні зобов‘язання перед власником земельної ділянки та нашими покупцями", - переконує забудівник.

До теми: Будівельний конфлікт на Пасічній: Забудівник хоче звести дві багатоповерхівки впритул до школи №24

Франківський забудівник запевняє, що не робив сміттєзвалища на Мазепи

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 03.07.2018 11:26