Директорка франківської польсько-російської школи залишається на посаді

news-image: Директорка франківської польсько-російської школи залишається на посаді
Сьогодні, 18 вересня в мерії відбулася зустріч батьків учнів 3-ої школи з міським головою.

Як відомо, минулого тижня франківські батьки прийшли в мерію через раптове звільнення директорки школи. Втім,  тоді міський голова перебував у зоні АТО.

Зустріч Руслана Марцінківа міста з батьками пройшла сьогодні, 11 вересня. Про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа у соцмережі Facebook.

"Будь-який діалог має вестися не мовою ультиматумів, а шляхом співпраці та пошуку компромісу. Ми цивілізоване місто, де кожен поважає один одного, тож повинні такі ситуації, яка виникла в ЗШ №3 міста Івано-Франківська вирішувати мирним спосібом. Спільними зусиллями нам вдалося досягти компромісу", - зазначив міський голова.

За словами Марцінківа, це питання вийшло вже далеко за межі школи та міста, сюжети про ситуацію вже виходили на центральних та російських каналах. 

"В цій ситуації немає переможців, було прийнято єдино правильне рішення – залишити пані Долгову в.о. директора школи до кінця навчального року. А згідно нового закону про освіту, який, очевидно, вступить в дію з наступного року після підписання президентом, передбачається проведення конкурсів на посаду директора та підписання з ними контракту. Хотілося б, щоб такі конфлікти вирішувалися ще на початку, а не переходили на такий рівень. На жаль, в час, коли почав розгортатися цей конфлікт, я був в зоні проведення АТО й не міг особисто втрутитися в ситуацію. Та ми спільно прийняли правильне рішення, щоб зберегти спокій у нашому місті", - підсумував очільник міста.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.09.2017 12:45