Суд у справі прикарпатського депутата відклали, бо його адвокат захворів

news-image: Суд у справі прикарпатського депутата відклали, бо його адвокат захворів
Сьогодні, 23 листопада в Івано-Франківському міському суді мало відбутися засідання щодо порушення вимог фінансового контролю депутатом обласної ради від БПП Володимиром Магалем.

Як відомо, депутат придбав автомобіль марки «Toyota Highlander» вартістю більше 1 млн грн. та несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані. Відтак за цим фактом складено та направлено до суду адміністративний протокол за ч. 2 ст 172-6 КУпАП.

Читайте також: Депутата президентської партії на Прикарпатті судитимуть за корупційне порушення

Справу веде суддя Дмитро Руденко. Сьогодні на засідання з'явився прокурор Сапожникова та відповідач Володимир Магаль. Втім, не з'явився захисник депутата Юрій Перепічка. Магаль пояснив, що адвокат напередодні потрапив до лікарні, тож попросив суд перенести розгляд справи. Прокурор проти такого клопотання не заперечував, зауваживши, що відповідач має право на адвоката.

Відтак, суддя Руденко призначив засідання на 14:20 28 грудня.

Як відомо, раніше такий же протокол склали на депутатку від "Волі" Марію Рудик. Вона вчасно не повідомила НАЗК про купівлю  Mitsubishi Outlander вартістю 213 тис. грн. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.12.2017 15:48