Суд у справі скандальної білявки: Один з потерпілих оголосив відвід прокурору

news-image: Суд у справі скандальної білявки: Один з потерпілих оголосив відвід прокурору
Сьогодні, 24 травня, в Івано-Франківському міському суді розпочали розгляд справи скандальної білявки Тетяни Михайлової. Оцінщицю майна звинувачують у зловживанні повноваженнями особою, які надають публічні послуги.

Справу веде суддя Наталя Деркач, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Втім, сьогодні на засідання не з'явились майже половина учасників судового процесу - немає двох потерпілих та адвоката Клекот.

На початку засідання потерпілий Валентієв зазначив, що у нього є відвід до нового прокурора Буджака. Він аргументував це тим, що не знає прокурора. Тож просив перенести справу аби підготувати відповідну заяву.

Відтак суддя перенесла справу на 15:30, 11 липня.

Нагадаємо, нещодавно суддя об'єднала цю справу з іншою щодо Михайлової, де її звинувачують за ч. 3 ст 365 позначка 2. та ч. 1 ст. 384 та справою по ДТП. Ці справи також знаходиться на розгляді у суді Деркач.

Читайте Бліц-Інфо в Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!

Як відомо, 31 березня 2017 Тетяна Михайлова вчинила ДТП з потерпілими.  Навесні апеляційний суд зменшив розмір застави Михайловій через вчинену аварію і вона, сплативши кошти, вийшла із СІЗО. Проте 23 липня патрульні вдруге затримали Тетяну Михайлову. Вона будучи нетверезою, кидалася під машини. У той день Михайлова побила лікаря. Остання написала заяву. У поліції, через нанесення тілесних ушкоджень медику, розпочали нове кримінальне провадження.

До теми: Суд скандальної білявки Михайлової: Суддя об'єднала три справи

Справа скандальної білявки Михайлової: Суд знову переніс засідання


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2018 11:34