Як підключити і чи є пільги: Що цікавить прикарпатців після відключення аналогу

news-image: Як підключити і чи є пільги: Що цікавить прикарпатців після відключення аналогу
З 1 вересня в Україні вимкнули аналогове телебачення. Усі центральні канали, які вели мовлення через аналог зникнули з екранів прикарпатців.

Як розповів у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов, відключення в області пройшло без проблем.

"Загалом все пройшло добре. У нас працює з 13 серпня гаряча лінія ОДА, яка вирішує проблемні питання і надає консультації. У людей є питання щодо того, як підключити цифру. Багато людей за цей період телефонували з питаннями як підключити, де купити, чи будуть знижки на тюнери чи є пільги. Що ж стосується скарг, то особисто мені ніхто не скаржився", - каже Маслов.

За словами представника Нацради, прикарпатці, які не підключили цифру, ще можуть подивитись UA:Перший та місцеві канали: 3 Студія (Івано-Франківськ), НТК (Коломия), Захід (Рогатин), канал КРТ (Тисмениця), Тисмениця, Надвірна, Снятин, КМТ і Незалежність (Калуш). Крім того в статус місцевих попав і 24 канал, який має місцеву ліцензію. Втім, це тільки до 1 травня 2019 року.

Варто зауважити, що напередодні першого вересня ціни на TV тюнери зросли майже вдвічі. Найдешевший коштував від 570 грн., тоді як ще на початку літа ціна стартувала від 320 гривень. Зараз ажіотаж послабшав і акційний тюнер на офіційному сайті виробника можна купити зі знижкою 15%. Втім у магазинах Франківська знижувати вартість поки що не поспішають і ціни на Т2 стартують від 650 гривень.

До теми: Прикарпатські канали ще можна дивитись без тюнера

Не лишитись біля чорного екрану: Як з вересня прикарпатцям дивитись телебачення

Відключення аналогового ТБ: що потрібно знати


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2018 20:34