Надвірнянські свободівці передали домашніх смаколиків для воїнів гірсько-штурмової бригади


2 березня надвірнянські свободівці, з гуманітарним вантажем завітали до вояків 108 батальйону 10 ОГШБ В/Ч 3715, які повернулися із Східного фронту і дислокуються на території В/Ч А1807 селище Делятин.

Гуманітарний вантаж складався з продуктів харчування, крім макаронів, печива, чаю і кави, військовим була передана домашня їжа, зокрема кров’янка, сало, вареники. Варто зазначити, що 1 березня в зону проведення бойових дій на Сході України з волонтерським вантажем відправився волонтер ВО БФ «Свобода Гідність Перемога», голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», свободівець Олег Туєшин. Також частину продуктів харчування свободівці-волонтери вирішили передати бійцям 108 батальйону 10 ОГШБ В/Ч А-3715.

Свободівці спільно з т.в.о. командира батальйону підполковником Віталієм Комаром оглянули умови проживання бійців і обговорили нагальні потреби батальйону, основні з яких забезпечення вояків необхідними лікарськими препаратами і ремонт військової техніки.
Віталій Комар подякував свободівцям і зазначив, що їх підтримка і підтримка громадян свідчить про те, що Україна – єдина, і разом ми зможемо здолати московського окупанта.

В свою чергу голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак висловив слова вдячності бійцям за їх мужність, захист Української держави і наголосив, що всі ми прагнемо не хиткого миру, а твердої перемоги і вона обов’язково буде адже українці – нація нескорених.