"Деталі операції - після перемоги": СБУ про ліквідацію Киви


Служба безпеки України у коментарі для ЗМІ наголосила, що деталі спецоперації з ліквідації зрадника Іллі Киви, до якої, ймовірно, причетна СБУ, стануть відомими після перемоги України.

Про це йдеться у повідомленні пресцентру СБУ.

"Зважаючи на численну кількість запитів від ЗМІ щодо причетності СБУ до ліквідації злочинця і зрадника Іллі Киви, повідомляємо: Служба безпеки України проводить дуже багато успішних спецоперацій, зокрема і тих, які несуть заслужене покарання воєнним злочинцям і ворогам України. І як зазначав раніше Голова СБУ Василь Малюк, смерть – це єдина перспектива, яку ми можемо запропонувати окупантам та їх пособникам.

Також Василь Малюк неодноразово підкреслював, що вороги України обов’язково будуть відповідати за свої злочини: і перед Богом, і перед українським народом – по закону і по моралі. Ситуація з ліквідацією Іллі Киви лише підтверджує ці слова. А всі деталі спецоперацій СБУ суспільство дізнається після нашої неминучої Перемоги!", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно низка українських медіа з посиланням на власні джерела повідомили про те, що Киву ліквідували зі стрілецької зброї в результаті спецоперації СБУ.

До теми: У ГУР підтвердили інформацію про ліквідацію Іллі Киви в росії

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!