Дівчинка з Дніпропетровщини травмувалася в Карпатах. Допомогли рятувальники


16 серпня на полонині гори Хом’як жителька Дніпропетровської області травмувала ногу. Туристи звернулися за допомогою до рятувальників.

Для надання допомоги постраждалій було направлено Пошуково-рятувальне відділення селища Ворохта у складі 5 чоловік та 1 одиниці техніки.

Прибувши до місця події, рятувальники іммобілізували ногу потерпілій 2008 р.н. Далі травмовану транспортували до підніжжя гори, де передали працівникам екстренної медичної допомоги.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, дерево та дорога

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області нагадує громадянам, що варто дотримуватися правил безпеки під час відпочинку у горах, потрібно пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод. Рятувальники просять туристів реєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн - форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.

Також рятувальники радять користуватися застосунком "Порятунок у горах".

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:

• голосових дзвінків;

• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!