Документи для ВЛК відтепер можна надіслати онлайн: що зміниться для військових


Між військовими частинами, ТЦК та службами соціальної підтримки тепер працює електронний документообіг.

Тобто медичні довідки та висновки можна надіслати онлайн, повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, пише УП ЖИТТЯ.

У відомстві зазначають, що це значно спростить та пришвидшить процес проходження військово-лікарської комісії для військовослужбовців. 

Через систему електронного документообігу відбуватиметься обмін такими документами:

довідка про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва);

постанова ВЛК про потребу у відпустці для лікування;

постанова ВЛК про непридатність до військової служби;

інші документи, необхідні для формування рішення ВЛК.

Раніше документи для ВЛК треба було везти в інше місто або особисто завозити документи про відпустку або про непридатність за станом здоровʼя до військової частини. 

"Зараз документи щодо рішення ВЛК про відпустку або про непридатність за станом здоровʼя медзаклад в електронному вигляді направить до військової частини, після чого військовослужбовець може одразу їхати до центру комплектування за місцем проживання або відпустки. 

Військова частина, своєю чергою, після опрацювання рішення ВЛК, надсилає відповідні документи для військовослужбовця безпосередньо до центру комплектування", – пояснили в МОЗ.

Якщо військовослужбовцю відмовляють у наданні послуги або заклад, до якого звернулися, не має системи електронного документообігу, потрібно звернутись на гарячу лінію: МОЗ за номером 0 800 60 20 19  або  Міноборони – 0 800 500 442.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!