Франківців закликають стати волонтерами, аби допомагати одиноким під час карантину
![](https://blitz.if.ua/local/news/196622/1583347494_original.jpg)
В Івано-Франківську запровадили строгіший карантин.
У понеділок, 16 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження щодо запобіжних заходів протидії поширенню коронавірусу, інформує Бліц-Інфо.
Зазначається, що з 17 березня усі заклади міста закриваються на карантин, окрім аптек, продуктових магазинів та заправок. Одним із пунктів розпорядження є посилення роботи з надання соціальних послуг одиноким людям, людям з особливими потребами, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та іншим незахищеним верствам населення.
У разі потреби містян просять звертатись за телефонами: 15-80, 067-010-1580, 050-010-1580. Охочі франківці можуть стати волонтерами за цими ж номерами, або ж на офіційній сторінці міського голови та сайті міськвиконкому.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
Теги:
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)