На Калущині грабіжника засудили до 7,5 років ув'язнення
7 Грудня 2023, 19:55
![](https://blitz.if.ua/local/news/242121/jjjj-scaled-e1627047581909-1024x543.jpeg)
За публічного обвинувачення прокурорів Калуської окружної прокуратури місцевого жителя суд визнав винним у скоєнні грабежу, вчиненого повторно, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).
Йому призначено покарання – 7 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє пресслужба прокуратури.
У суді доведено, що раніше судимий 32-річний чоловік пограбував свою співмешканку та її знайому. У серпні 2023 року він викрав із будинку комп’ютерну техніку та грошові кошти. Грабіжник втікав через вікно, але одна із жінок побачила його та вимагала повернути майно.
Однак, чоловік покинув будинок, а після цього розпорядився краденим на власний розсуд. Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)