На Прикарпатті директор комунального закладу преміював себе та сина на майже 400 тис. грн
![](https://blitz.if.ua/local/news/242109/image.jpg)
На Прикарпатті за адмінкорупцію притягнуто до відповідальності директора комунального закладу, який преміював себе та сина на майже 400 тис. грн
Прокурори Коломийської окружної прокуратури довели у суді вину директора одного з місцевих комунальних закладів у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (ч.1 та ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Встановлено, що посадовець приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Упродовж 2021-2023 років він видавав накази про преміювання себе та свого сина на загальну суму - 400 тис. грн..
Працівники Управлінням стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Національної поліції України склали стосовно нього 80 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.
Коломийський міськрайонний суд визнав посадовця винним у вчиненні вказаних адміністративних правопорушень та наклав на нього стягнення у виді штрафу. Після набрання постанови судді законної сили буде вирішене питання щодо внесення відомостей про порушника до електронної бази даних "Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення".
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)