Чи вимикатимуть котельні у Франківську під час сильних морозів


«Прикарпаттяобленерго» звернулося до енергоємних підприємств області свідомо обмежити споживання електроенергії

Через складну ситуацію в енергосистемі, збереження дефіциту електроенергії та зростання споживання електроенергії через зниження температури, НЕК «Укренерго» довело до «Прикарпаттяобленерго» ліміт споживання, який передбачає зниження споживання електричної потужності.

Відповідно до цього товариством прийнято рішення в період з 7 лютого до 21 лютого 2023 року на території області ввести Графіки обмеження споживання електричної потужності. Графіки обмеження споживання електроенергії доведені до 21 енергоємного підприємства області. Перелік цих підприємств обленерго узгодило з ОВА.

"До кожного підприємства доведені Графіки обмеження електричної потужності. Згідно з ними підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків. У разі їх недотримання, енергетикам доведеться самостійно їх обмежувати в електропостачанні. Енергетики надіються на розуміння підприємствами складної ситуації в енергосистемі та на їхнє свідоме обмеження споживання електроенергії. Це у свою чергу дозволить дотримуватися і так низьких доведених лімітів для області і стабільно пройти період можливого різкого зниження температури повітря",- кажуть в Прикарпаттяобленерго.

Також в компанії повідомили, що прийнято рішення, що при зниженні температури повітря до -10 градусів, 12 котелень, які потрапили у чергу 4.3, вимикати не будуть.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!