Повернувся із заробітків, щоб воювати: Історія навідника міномета "Жука" з Прикарпаття


23-річний Андрій Досюк із села Мишин, що на Івано-Франківщині, боронить країну з першого дня великої війни. Боєць служить у 77 батальйоні, який першим зі 102 бригади у повному складі виїхав у зону бойових дій.

"Жук" до війни працював вчителем фізкультури у школі, але на вчительську зарплату прокормити сім’ю з двома дітьми годі було і думати, тому змушений був відправитися на заробітки в Польщу у пошуках кращої роботи, йдеться на сторінці 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Коли почалася війна, він став на захист Батьківщини і з квітня 2022 року він захищає державу у складі 102 бригади ТрО: «Я з Верховинського району, на війну прийшов 21 квітня 2022 року. Я - навідник міномета та «Рапіри».

«У нас тут дуже дружній колектив, як у підрозділі, так і у батальйоні. Усі стоять один за одного. З командуванням повезло – про краще годі і мріяти», - каже «Жук».

Мінометник захоплюється лижним спортом, каже, що раніше 3-4 рази на рік їздив кататись на лижах. Вдома на Жука чекає жінка та двоє дітей – молодшому 2 роки.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!