Прикарпатські енергетики вирушили в Херсон допомагати відновлювати енергосистему


Ще одна бригада «Прикарпаттяобленерго» вирушила на південь відновлювати зруйновану війною енергосистему.

Цього разу це бригада ВДЕМ-2 Печеніжинської дільниці служби ліній під керівництвом майстра Дмитра Чорного, інформує Прикарпаттяобленерго.

Семеро прикарпатських енергетиків та дві одиниці техніки впродовж двох тижнів допомагатимуть колегам «Херсонобленерго» повертати світло в домівки змучених тривалою окупацією херсонців.

"Російські війська знищили практично всю енергетичну систему Херсона, контроль над яким Україна нещодавно повернула. Зважаючи на безпрецедентні руйнування високовольтних ліній та енергетичного обладнання, яких цинічно впродовж восьми місяців завдавала по багатій СЕС та ГЕС Херсонщині країна-агресор рф, ремонтно-відновлювальні роботи триватимуть не один тиждень і вимагають залучення чималої кількості висококваліфікованих фахівців. Але заручившись допомогою колег з усієї України, вже незабаром вдасться вирішити і цю проблему. Першочергово потужності подають на критичну інфраструктуру міста і далі відразу ж побутовим споживачам. Як результат, такої плідної співпраці у звільненому від російських окупантів Херсоні вже почали підключати будинки до електропостачання. Станом на сьогодні заживлено близько 20 % побутових споживачів",- йдеться в дописі.

Тим часом на Миколаївщині з п’ятниці працює бригада з Коломиї, відбудовуючи знищені росією високовольтні мережі електропостачання. Зважаючи на постійні обстріли ворогом, який вже програв цю війну, південного напрямку відновлювальні роботи енергетиків далекі від безпечних. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!