Прикарпатський обласний військкомат очолив бойовий полковник Володимир Бабанін


У вівторок, 3 жовтня, під час позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради представили нового очільника Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Ним став бойовий полковник, екскомандир 109 окремого гірсько-штурмового батальйону, повний лицар ордена Богдана Хмельницького Володимир Олександрович Бабанін, повідомляє Бліц-Інфо.

Зазначимо, що у відритих джерелах практично відсутня інформація про нього. У 2020 армійське видання ArmyInfo ось так описало тоді ще майора Володимира Бабаніна:

"Усі, хто його знає, чудово пам’ятають про п’ять вимог комбата. Якщо хочете, п’ять табу. Про які знає кожен, і за порушення яких не буде від нього прощення. Головне з них – бути патріотом. Потім професіоналом своєї справи… Інші комбат озвучує особисто кожному. І справа не в підписі в якійсь книжці. А в тому, що ти зрадиш довіру командира і дане йому слово. Між собою бійці називають його «Комбатюшка». Бо він знає достеменно, чим дихає, чим живе кожен із його бійців".

Нагадаємо, що з 2014 до серпня 2023 Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки очолював Володимир Ярмошук.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!