Прикарпатці хотіли переплисту Тису на рожевому надувному "пончику" (ФОТОФАКТ)


На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох чоловіків, які хотіли втекти у Румунію, перепливши Тису на рожевому надувному колі.

Так, учора прикордонники відділу «Тячів» виявили поблизу річки Тиса, якою проходить кордон з Румунією, групу чоловіків, що мали одне надувне коло на чотирьох. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Затриманими виявилися двоє жителів Івано-Франківщини, один житель Херсонщини та один житель Київщини. Чоловіки зізналися, що пристали на пропозицію переправників, які запевнили, що глибина річки у тому місці, де їм буде запропоновано її перейти, сягає максимум 1 метра. Для більшої впевненості у власних силах ділки «забезпечили» своїх підопічних надувним колом.

Ані про стрімку течію, ані про високий рівень води у річці чоловіки не знали. Їхні життя врятувало те, що переходити річку вони погодилися у світлий час доби та те, що по дорозі до водної перепони, за 100 метрів до кордону, їх зупинив прикордонний наряд. За надані послуги порушники мали заплатити своїм «помічникам» від 2500 до 4800 доларів США. Наразі оперативники загону вивчають усі обставини правопорушень та з’ясовують коло осіб, причетних до організації переправлення чоловіків через кордон.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!