Прикарпаттяобленерго похвалили за дотримання графіків


31 січня 2023 року Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський взяв участь у прямому ефірі всеукраїнського телемарафону «Єдині новини», де прокоментував результати роботи Комісії щодо перевірок операторів систем розподілу за зверненнями споживачів щодо неналежного інформування про графіки відключень електропостачання.

Костянтин Ущаповський підкреслив, що перша хвиля перевірок показала, що є ОСР, які на 100 відсотків відповідають вимогам нормативної бази щодо інформування споживачів про графіки відключень, а саме ПАТ «Черкасиобленерго» та АТ «Прикарпаттяобленерго».

«Ми всі розуміємо, що з урахуванням ситуації, яка склалася в енергосистемі України внаслідок дій країни-агресора, громадяни готові терпіти відсутність електропостачання. Водночас, ми як Регулятор вимагаємо від обленерго, щоб вони чітко складали графіки відключень та належним чином інформували про їх застосування. Для того, щоб люди могли планувати свій час та коригувати режим життя», - наголосив очільник НКРЕКП.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!