Рівень захворюваності на Covid на Прикарпатті зріс вперше за останні два місяці - Руслан Савчук


Впродовж 48 тижня рівень захворюваності на коронавірус в Івано-Франківській області зріс на 13,7%. Зафіксовано 174 нові випадки.

Про це Бліц-Інфо повідоомив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Руслан Савчук.

«Минулого тижня рівень захворюваності на коронавірус на Прикарпатті зріс на 13,7%. Вперше за останні два місяці. Завантаженість ліжок у лікувальних закладах області становить 14,12%. На стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом перебуває 173 пацієнти. Кисневозалежних - 33. Впродовж 48 тижня захворіло 20 дітей, а число хворих школярів збільшилось вдвічі - 16 нових випадків, проти 8 за позаминулий тиждень. Коронавірус підтвердили і у двох медичних працівників. На жаль, минулого тижня COVID-19 забрав життя двох прикарпатців. Окрім коронавірсу, на Прикарпатті набирає обертів грип та ГРВІ. Впродовж 48 тижня в області захворіло 6 412 осіб, 61,7% з них - діти», - каже Руслан Савчук.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!