У батьків та вчителів запитали, яким цьогоріч має бути навчання. Результати опитування


Державною службою якості освіти України та її територіальними органами з 03 по 08 серпня 2022 року було проведене опитування учасників освітнього процесу, зокрема батьків учнів/учениць та вчителів закладів загальної середньої освіти, щодо організації навчання з 01 вересня 2022 року.

Опитування відбувалося з метою з’ясування думки учасників освітнього процесу (батьків учнів/учениць, вчителів) щодо:

•вибору формату навчання (офлайн/онлайн) з 01.09.2022 року;

• забезпечення закладом освіти необхідних умов для офлайн-навчання;

• отримання роз’яснень від адміністрації закладу освіти стосовно особливостей організації освітнього процесу з 01.09.2022 року.

Вибіркою охоплено 3% закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) від загальної кількості (без Луганської, Херсонської й Донецької областей та АР Крим).

У вибірці враховано регіональний розподіл ЗЗСО та їх кількісне співвідношення за територіальним розташуванням (село/місто). Також встановлено граничні межі щодо кількості учасників опитування, а саме: по 10% батьків, діти яких навчаються у початковій, базовій і старшій школі, та не менше 10% вчителів, які забезпечують освітній процес на різних рівнях освіти.

Надану вибірку використовували у своїй роботі територіальні органи Служби.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!