У московському патріархаті зривають перехід франківської церкви до ПЦУ?


Храм Різдва Христового, що на вулиці Довженка в Івано-Франківську, зареєстрували як храм Православної Церкви України.

Рішення вже підписали в Івано-Франківській облдержадміністрації. Втім, в архієпархії на це написали заяву у поліцію. Мовляв, хтось підробив протокол парафіяльних зборів громади собору Різдва Христового. Відтак, у пресслужбі Івано-Франківської архієпархії заявили, що 26 червня у храмі провели нові збори.

"Збори відбулися після ранньої та пізньої Божественних Літургій, щоб мали можливість проголосувати всі парафіяни, котрі відвідують богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська. За результатами голосування парафіяни ОДНОГОЛОСНО засвідчили вірність українській православній церкві на чолі з митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. Жоден представник громади не висловився за перехід в іншу конфесію. Тоді як рішення про подальше перебування у юрисдикції Української Православної Церкви прийнято одноголосно, що засвідчено підписами в кількості 496 підписів парафіян в протоколі зборів, який буде надісланий до Івано-Франківської ОДА (ОВА)", - йдеться у дописі. 

Відтак, УПЦ заявляють, що реєстрація Івано-Франківською ОДА (ОВА) нової редакції статуту релігійної громади собору Різдва Христового є "неправомірною з використанням фальсифікованих, підроблених документів поки що невідомою групою осіб з метою рейдерського захоплення культової споруди".

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!