Укрзалізниця відмовила Болехівській міськраді в облаштуванні переходу на Гузіївській

Укрзалізниця відповіла відмовою на звернення Болехівської міської ради стосовно облаштування пішохідного переходу на коліях по вулиці Гузіївській у Болехові.
Про це повідомили на сторінці Болехівська міська рада.
За інформацією залізничників, облаштування переходу на зазначеній ділянці суперечить вимогам чинних нормативних документів. Місце, де пропонувалося влаштувати перехід, розташоване на відстані близько 500 м від наявного регульованого залізничного переїзду з черговим працівником (24 км ПК 5), обладнаного шлагбаумами та пристроями сигналізації.
В Укрзалізниці кажуть, що через зазначене місце проходять головна та приймально-відправна колії станції Болехів, де постійний маневровий рух поїздів. Видимість колій у цьому місці становить лише 150 м у бік від вокзалу станції, що є недостатнім для гарантування безпеки пішоходів.
"Залізниця є зоною підвищеної небезпеки, тому створення несанкціонованого переходу могло б спровокувати масовий вихід людей на колії, рух велосипедистів і мотоциклістів по настилу, а це несе серйозну загрозу життю та здоров’ю людей, а також безпеці руху поїздів. Зважаючи на ці обставини, облаштування нового пішохідного переходу на зазначеній ділянці є недоцільним і небезпечним. Залізничники закликають мешканців надалі користуватися наявними регульованими переїздами для безпечного перетину колій", - пояснили в Укрзалізниці.
Натомість місцеві такою відповіддю обурені. Кажуть, мова йшла не тільки про додатковий пішохідний перехід, а найперше про поїзд, який стоїть на коліях без руху.
"Хай би просто подали запит той поїзд посунути. Хто живе в цьому районі зрозуміє. Це абсолютне безглуздя, де ніхто не думає про мешканців які просто по пів кілометровому болоті його обходять!!!", - Віра Брик.
"Скільки років існує вулиця Гузіівська? Чому її перегородили довжелезним потягом і частину мешканців відрізали від цивілізації? Жителі вулиці Гузіівськоі не просять облаштовувати перехід і ніхто масово не вийде на колії! ПРОСИМО: заберіть товарний поїзд, що стоїть вже півроку і заважає нам жити!!!!!", - пише Майя Федорович.
"Чи можуть сприймати таку "тупу"відписку мешканці кількох вулиць, яких примусово обмежили в можливості користування дорогою і пішохідним переходом через колію,переходом,яким користувалося не одне покоління як жителів вулиці Гузіївська, Довбуша, Симоненко, так і жителів Гузієва,Міжріччя, Підбережа, мешканців Болехова, які свобідно могли пішки,на велосипедах,з дитячими колясками перейти через колію.В "поганий" радянський час це чи не найкоротший шлях добиратися до роботи , до інших частин міста, вокзалу (вздовж колій), ..Чи безпечно сьогодні добиратися до інших частин міста, населених пунктів вздовж автомобільної дороги при такому інтенсивному русі, як старшим людям добиратися по своїх потребах,до магазинів, дітям в і з школи , батькам з колясками, інвалідам., Не всі мають власний автотранспорт... виходячи з такої відписки, потрібно паралельно до колії відсипати дорогу,щоб можна було добратися до регульованого переходу,а не лазити попід залізничними вагонами,чи обходити по хащах вздовж колії", - пише Ігор Савка.
"Йшли до школи скільки років, на санках санкувались, бо тут колись давно був перехід - шлагбауми, будка, а тепер стоїть поїзд-товарняк майже рік і вони чергують забирають, другий кладуть і люди не можуть пройти ,треба попід поїзд лізти", - обурюється Zvizdaryk Liuba.
"Поставили товарний потяг один, згодом – інший. Мешканці вулиць Гузіївська, Симоненка, Довбуша, а також ближніх сіл змушені, от ніде правди діти, лізти попід потяг або ж, кому дозволяє фізична форма на вагон і так долати цю громіздку перешкоду. Серед них – діти, люди літнього віку. Все це оприявнює небезпеку, бо окрім всього цей товарний потяг заступає вид і на другу колію! Невже за ці всі місяці не було куди перетягти те одоробало. + якщо говорити за перехід у відстань 500 метрів. Там відносно вузька й почасти розбита асфальтована дорога, відсутні тротуари. Якщо б додати до пішоходів людей, які роками спокійно переходили через заступлену потягом зараз ділянку, то це була б у рази більша інтенсивність руху", - Таня Мороз.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
