Воїн з Бурштинської громади їхав додому у відпустку і загинув в ДТП


Їхав додому у відпустку, хотів зробити рідним сюрприз... Але доля вирішила по-іншому - повертається до рідної домівки на щиті...

Ще один Герой з Бурштинської громади, Володимир Гула (позивний "Август", на честь римського імператора) загинув 25 вересня в ДТП в Кіровоградській області, дорогою додому.

Народився Володимир у Бурштині 29 березня 1993 року. У 2014 році був активним учасником Майдану. На 5 курсі залишив навчання та поїхав у зону АТО на захист України. Там, на сході України перебував 2 роки у складі 24 механізованої бригади. Пройшов Северодонецьк, Лисичанськ, Сватове.

За сумлінне виконання свого конституційного обов'язку нагороджений грамотою і значком. Після двох років служби повернувся додому, закінчив університет, отримав диплом.

З початком повномасштабної війни 24 лютого 2022 не вагаючись пішов захищати свою Батьківщину. "А хто як не я?", - казав як і всі справжні патріоти своєї країни...

"Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та всім, хто знав Володимира. Вічна пам'ять та вічна слава нашому захиснику, нашому Герою. Інформацію щодо церемонії прощання з Володимиром повідомимо додатково", - кажуть в Бурштинській міській раді.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!