З Прикарпаття видворили двох іноземців з кримінальним минулим


Міграційна служба Івано-Франківської області ухвалила рішення про примусове видворення двох іноземців з кримінальним минулим.

Цими днями працівники міграційної служби ухвалили рішення про примусове видворення з України ще двох іноземців. Обидва з однаковою історією перебування в Україні: легальний в’їзд, вчинення особливо тяжкого чи тяжкого кримінального правопорушення, засудження і покарання у вигляді позбавлення волі.

Зокрема, йдеться про 55-річного громадянина Республіки Узбекистан (відбув 15-річний термін ув’язнення за вчинення убивства) і 67-річного громадянина Республіки Вірменія ( 10 років позбавлення волі за вчинення грабежів). Щойно в іноземців завершився термін відбування покарання, як УДМС в Івано-Франківській області ухвалило рішення про їх примусове видворення з України.

Наразі цих осіб доправлено у пункт тимчасового перебування іноземців з метою їх ідентифікації ( забезпечення проїзними документами) і здійснення подальших заходів з виконання процедури видворення у країну походження чи в треті країни. Крім того, ухвалено рішення про те, що ці іноземці щонайменше 5 років не матимуть можливості в’їхати на територію України.

З початку цього року в Івано-Франківській області виявлено 95 іноземців з неврегульованим статусом.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!