У Косові шукають сміливців, які кинулися рятувати медсестру, на якій горів одяг


Двоє юнаків не побоялися прийти на поміч медичній працівниці під час пожежі у Косівській лікарні. Завдяки їм жінка отримала значно менші опіки і має шанси вижити.

Про чоловіків, які не пройшли мимо, а кинулися на поміч розповів міський голова Косівської громади Юрій Плосконос, пише Бліц-Інфо.

"І ще раз про пожежу в ЦРЛ... Хочу звернути вашу увагу на те,що крім трагедії ми стали ще й свідками, не побоюсь цього слова, - героїзму. На відео бачимо, як два молоді хлопці не побоялись зайти в саме пекло пожежі і гасили вогнегасником Світлану Ватаманюк, на якій спалахнув костюм ковідного захисту. Саме завдяки їхнім діям у Світлани значно нижчий відсоток опіків і я надіюсь, що вона виживе. Якщо хтось впізнав хлопців на відео, або вони самі прочитають цей допис - прошу дати мені знати.Бо громада має знати імена людей, які ризикуючи власним життям без роздумів кинулись рятувати інших", - написав Плосконос.

Нагадаємо, пізно ввечері 28 грудня в палаті реанімаційного відділення Косівської центральної лікарні спалахнула пожежа. Загинуло троє пацієнтів, ще одна медсестра померла наступного дня. Також ще троє медпрацівників отримали опіки різного ступеня. 

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!