Віртуальна подорож Чорнобилем та Прип’яттю


Всі охочі зможуть здійснити віртуальну подорож Чорнобилем та Прип’яттю.

26 квітня о 18:00 в Музеї історії міста Києва відбудеться світова прем’єра Chernobyl VR Project під назвою “Місто-привид. Світова прем’єра подорожі”. Про таке йдеться на сайті музею історії Києва, повідомляє lovelylife

Інноваційний проект польських розробників має на меті увіковічнити пам’ять катастрофи 1986 року за допомогою віртуальної подорожі Чорнобилем та Прип’яттю.

Як зазначають в прес-службі проекту, на сьогоднішній день технологія VR (virtual reality) є гарячим трендом у світі інновацій. Нічого дивного в цьому нема, адже саме VR є величезним стрибком у відтворенні медіа-контенту, принаймні з моменту появи 3D-фільмів. Виняткові можливості цієї технології були використані розробником The Farm 51. Польські програмісти створили авторську технологію Reality 51, яку використали для того, щоб показати світуЧорнобильську катастрофу.

“Інноваційні технології The Farm 51 дозволяють максимально точно перенести реальність до віртуального cвіту. Завдяки цьому, кожен, хто прийде в Музей історії міста Києва, матиме можливість перенестись в інший світ і на свої очі побачити зону відчуження”, – розповів Лукаш Росінський, представник The Farm 51.

Соціальний аспект проекту відзначає українська співачка та громадський діяч Руслана Лижичко: “Я переконана, що завдяки Chernobyl VR Project багато людей у всьому світі зрозуміють розмір катастрофи тридцятирічної давнини і звернуть увагу на трагедії мільйонів людей, яких вона доторкнулася”.

Презентація у Києві буде прем’єрним показом. Після цього впродовж наступних місяців презентація відбудеться також в інших країнах світу, в тому числі в Польщі та США.

“Місто-привид” можна побачити з 26 квітня по 10 травня в Музей історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7). Вхід вільний