Франківська громада візьме участь у проєкті з покращення управління активами


ЦЕС та Прозорро.Продажі завершили відбір громад для проєкту за підтримки U-LEAD з покращення управління активами.

Нововолинська, Чернівецька та Івано-Франківська міські територіальні громади візьмуть участь у проєкті “Вдосконалення управління комунальними активами для відновлення громад.

Це спільний проєкт Центру економічної стратегії та АТ "Прозорро.Продажі" за підтримки програми U-LEAD with Europe.

Відібрані ЦЕС та АТ “Прозорро.Продажі” громади повністю відповідають визначеним критеріям, зокрема, їх населення становить не менше 50 тисяч осіб, а також громади мають у своїй власності не менше 250 об’єктів, доступних для приватизації та передачі в оренду. Підтримка експертів, навчання та допомога в межах проєкту надаватиметься громадам безоплатно.

Проєкт допоможе громадам підвищити ефективність та прозорість управління комунальними активами задля сприяння їхньому соціальному та економічному розвитку і відновленню. За час програми кожна з громад проведе інвентаризацію комунального майна, отримає експертну підтримку та консультації щодо ефективного управління своїми активами.

Команда проєкту також допоможе громадам підвищити рівень знань щодо проведення онлайн-аукціонів з реалізації майна в системі Прозорро.Продажі для залучення коштів до місцевих бюджетів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!