Івано-Франківський котельно-зварювальний завод пришвидшено готують до приватизації - Коваль


Державне підприємство "Івано-Франківський котельно-зварювальний завод", який зараз знаходиться в управлінні Фонду держмайна, пришвидшено готують до приватизації.

Про це йдеться у facebook-дописі голови ФДМ Віталія Коваля.

Так, нещодавно чиновник побував з робочим візитом в Івано-Франківську, де відвідав завод.

"Під час робочої поїздки відвідав державне підприємство «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод». На жаль, побачене засмутило: десятиліття без державних замовлень призвели до занепаду. При цьому підприємство має перспективи – саме через приватизацію та перехід у приватну власність. Розташований у самому серці міста, цей об'єкт має величезний потенціал для розвитку", - зазначив Коваль. - Наголошую: приватизація – це не кінець, а початок нового життя! Чотирнадцять гектарів землі в центрі Івано-Франківська – це потужний ресурс для створення будь-якого бізнесу, від житлової забудови до інноваційних виробництв".

Він додав у дописі, що після зміни менеджменту підприємство пришвидшило підготовку до приватизації.

"Впевнений, це буде потужний аукціон. Тож слідкуйте за пропозиціями Фонду держмайна та інвестуйте в Україну", - анонсував Коваль.

Нагадаємо, що у грудні 2020 кабмін передав у сферу управління Фонду держмайна (ФДМ) України 18 держкомпаній зі складу державного концерну "Укроборонпром", з метою подальшої приватизації. Серед них й майновий комплекс "Івано-Франківського котельно-зварювального заводу".

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!