Літературні читання "Зі щитом"
4 Грудня 2022, 18:00
![](https://blitz.if.ua/local/news/232469/316407794_144526515011432_2012079810076779840_n.jpg)
4 грудня (неділя) о 18:00 у Підземному Переході Ваґабундо відбудуться літературні читання "Зі щитом".
В рамках проєкту "Літературне благодійство" запрошує на "Літературні читання" - захід, на якому матимете можливість почитати та послухати вірші і матеріально підтримати ЗСУ! Всі охочі зможуть почитати власні твори!
Для реєстрації напишіть в месенджер.
Захід присвячується пам'яті Василя Погорілого, рідного брата співорганізаторки "благодійства" Христини Сирх, який віддав життя, захищаючи Україну. Зібрані кошти перерахують на купівлю автомобіля для 109-го ОГШБ, в якому від початку повномасштабного вторгнення Василь добровольцем проходив службу.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)