Заступник Марцінківа просить дозволити рух комунального транспорту під час повітряної тривоги


На Раду оборони Івано-Франківської області питання про режим роботи громадського транспорту на території Івано-Франківської області під час повітряної тривоги.

Відповідне звернення до голови ОВА Світлани Онищук опубілкував у мережі директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак

Публікуємо увесь текст звернення:

"Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА, просимо Вас від імені мешканців та перевізників внести на Раду оборони Івано-Франківської області питання про режим роботи громадського транспорту на території Івано-Франківської області, яким:

1. Дозволити роботу громадського транспорту на території Івано-Франківської області під час сигналу «Повітряна тривога» у випадку, якщо немає пусків ракет та/або атаки регіону безпілотними літальними апаратами.

2. У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога», водій зобовʼязаний зупинитися на найближчій зупинці (безпечному місці), відкрити двері і оголосити текст наступного змісту: «Шановні пасажири! На території Івано-Франківської області оголошено сигнал «Повітряна тривога». Наразі пусків ракет чи атак безпілотними літальними апаратами немає. Ви можете вийти з автобуса і пройти в укриття. При цьому автобус (або тролейбус) буде продовжувати рух по маршруту, якщо надалі не буде зафіксовано пусків ракет чи атак безпілотниками. У випадку, як тільки буде зафіксовано пуски ракет чи атака нашого регіону безпілотними літальними апаратами, автобус (тролейбус) буде негайно зупинено і ми всі підемо в укриття. Просимо стежити так само за повідомлення про можливі пуски ракет чи атаку безпілотниками. Також працює наша диспетчерська служба, яка негайно повідомить мене (водія) про пуски ракет (атаку безпілотними літальними апаратами. Хто залишається, продовжуємо рух!

3. У випадку, коли зафіксовано пуски ракет чи атака регіону (західної частини України) безпілотними літальними апаратами, рух транспорту зупиняється негайно. Водій і пасажири ідуть в найближче укриття.

4. Перевізники зобовʼязані мати диспетчерські служби, які негайно мають інформувати всіх водіїв про початок, закінчення сигналу «Повітряна тривога» і пуски ракет чи атаку безпілотними літальними апаратами".

Варто зауважити, під час повітряної тривоги в Івано-Франківську не курсує лише комунальний транспорт, приватні маршрутки - свій рух не зупиняють.

Додамо, починаючи з 10 листопада, тривога, яка оголошується по всій території України через зліт російського винищувача МіГ-31К (носій гіперзвукових ракет "Кинджал"), триває декілька годин. Це відбувається тому, що МіГ проходить навчання — дозаправляється в повітрі. Тож його вильоти стали тривати довше.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!