Презентація першої книги видавництва “Локальна історія” – “Карпати. Коротка історія мандрів”


29 травня о 18.30 у мистецькому просторі Підземний Перехід «Ваґабундо» (вул. Пилипа Орлика, 7) пройде презентація першої книги видавництва “Локальна історія” – “Карпати. Коротка історія мандрів” Ірини Пустиннікової.

Авторка книжки Ірина Пустиннікова – журналістка, краєзнавиця, мандрівниця. Закінчила філологічний факультет Кам’янець-Подільського університету. Пише про історію та мандри. Досліджує карнавально-переберійну культуру Європи та українські зимові ритуали в ній. Співпрацює з журналами «Фокус», «Кореспондент», «Країна», «Локальна історія» та іншими. Авторка найдавнішого краєзнавчого українського сайту «Замки і храми України», сайту «Буковинські маланки» та понад десяти путівників регіонами України. Живе в Кам’янці-Подільському, виховує сина Григорія.

"Запрошуємо Вас у подорож Карпатами сторічної давнини! Маршрут такий:  у Трускавці п’ємо «Нафтусю», відтак потягом «Нарти-дансинґ-бридж» прямуємо до Славська, оминаючи єгерів баронів Ґредлів десь в околицях Сколього,  набуваємось з гуцулами в Жабйому, підіймаємося на Говерлу, перед тим підживившись наїдками на полонині Заросляк. Десь поміж тим можемо пограти в теніс у Микуличині чи потаборувати із пластунами поблизу Осмолоди. Хто забажає підлікувати нерви, то гріх оминути лічницю Тарнавського в Косові. Якщо пощастить, то перетнемося з Іваном Франком чи Михайлом Коцюбинським у Криворівні. Повертаючись додому, неодмінно прихопимо зі собою ементалю із полонини Квасівський Менчул. Ця книжка – історичний провідник Карпатами в усі пори року, який знадобиться і сучасним мандрівникам", - йдеться в анотації до книги.

Участь у заході візьмуть:

Ірина Пустиннікова, авторка книги, журналістка, краєзнавиця, мандрівниця;
Віталій Ляска, співзасновник та головний редактор видавництва “Локальна історія”;
Аліна Брода, координаторка видання, головна редакторка сайту “Локальна історія”.

Модеруватиме подію журналіст Тарас Зень.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!